Galeria:

Kontenery Mieszkalne


Oferta >> Kontenery z płyty warstwowej >> Kontenery Mieszkalne

Kontenery Mieszkalne

Własne cztery kąty są cenne dla każdej osoby. Wiemy, że kupienie własnego mieszkania, nawet o niewielkiej powierzchni, może przekraczać możliwości finansowe kupującego. Dlatego oferujemy alternatywę w postaci kontenerów mieszkalnych.

Coraz więcej klientów pyta się o możliwości mieszkalne przy zastosowaniu kontenerów. Jest to atrakcyjna alternatywa, dla osób, które chciałyby szybko zamieszkać w swoich czterech ścianach i nie wydawać przy tym fortuny. Kontenery nie muszą być prowizorycznym miejscem zamieszkania. Ich wygląd i funkcjonalność odbiega od stereotypu, który powielany jest przez wiele osób. Gwarantujemy, że oferowane przez nas kontenery mieszkalne są zupełnie inne niż wszystkie.

Nowoczesny design, który łączy płytę warstwową z naturalnymi elementami, jak np. deska elewacyjna lub piaskowiec, bardzo dobrze nadaje się na obiekt mieszkalny lub na domek letniskowy.

Za pomocą ścianek działowych możemy podzielić kontener mieszkalny na pojedyncze pomieszczenia, według życzenia klienta. Stanie się on więc miejscem do zamieszkania ściśle dostosowanym do potrzeb zamawiającego. Można zaplanować w kontenerze część wypoczynkową połączoną z kuchnią otwartą na salon, jak i część sypialnianą dla siebie i bliskich.

Jeżeli zdecydują się Państwo na budowę kontenera, zyskują Państwo znacznie na czasie realizacji oraz kosztach budowy w porównaniu do budowy murowanego budynku. Często taki murowany dom nie będzie konieczny, zwłaszcza jeśli nie zamierzacie Państwo mieszkać w domu na działce letniskowej lub rekreacyjnej przez cały rok. Niemniej warto podkreślić, że płyty warstwowe mają doskonałe parametry dotyczące przenikalności cieplnej, dlatego można w takich kontenerach mieszkalnych zamieszkać nawet jesienią i zimą, przy zapewnieniu odpowiedniego źródła ogrzewania.

Zakres:

Naszych usług:


Najczęściej:

Oglądane obiekty:


Zaufali nam:

remglas logo neo logo redux logo ageno logo redux logo