Galeria:

Kontenery Socjalne


Oferta >> Kontenery z płyty warstwowej >> Kontenery Socjalne

Kontenery Socjalne

Kontenery socjalne idealnie sprawdzają się na placach budowy oraz w przedsiębiorstwach, które nie posiadają zaplecza socjalnego, a powinny je mieć dla swoich pracowników.

Zamiast budować murowany budynek i wygospodarować w nim pomieszczenia socjalne lub płacić za wynajem lokalu w pobliżu przedsiębiorstwa, można wykorzystać do tego samego celu dostarczane przez nas kontenery socjalne. To estetyczne, trwałe obiekty, które można dowolnie wyposażyć, jak i przedzielić ich wnętrze ściankami działowymi.
Poprzez zastosowanie konstrukcji modułowej istnieje możliwość szybkiego przeniesienia kontenera w inne miejsce lub także szybkiej rozbudowy poprzez dodanie kolejnego modułu. Wystarczy zgłosić chęć transportu kontenera socjalnego lub jego rozbudowy do naszej firmy, abyśmy mogli zaoferować Państwu swoje usługi w danym zakresie.
Pragniemy zaznaczyć przy tym, że nasze kontenery socjalne wcale nie muszą być obiektem tymczasowym, który stawia się do wykorzystywania przez zaledwie kilka miesięcy. Można z nich korzystać znacznie dłużej, wszystko przez to, jak są zbudowane. Solidna rama kontenera sprawia, iż taki mobilny obiekt może służyć Państwu przez wiele lat.

Wykorzystywane do budowy kontenerów socjalnych płyty warstwowe charakteryzują się niewielkim ciężarem własnym przy zachowaniu wysokich parametrów energooszczędnych. Są estetyczne, dlatego nie szpecą swoim wyglądem, a wręcz przeciwnie. Przyciągają uwagę w pozytywnym wymiarze.

Zakres:

Naszych usług:


Najczęściej:

Oglądane obiekty:


Zaufali nam:

remglas icon neo icon redux icon ageno icon redux icon

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK