Opis techniczny


Firma Szym-Bud oferuje obiekty parterowe z płyty warstwowej. Wszystkie parametry naszych obiektów można dowolnie zmieniać tak żeby powstał obiekt spełniający wszystkie Państwa wymagania. Obiekty wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. To znaczy, ze klient wybiera dowolne wymiary, kolory oraz inne parametry obiektu. Jesteśmy w stanie realizować projekty co do centymetra. Jest to bardzo ważne, gdyż sam klient najlepiej wie, czego oczekuje od obiektu i czego oczekują jego klienci. 

Czas realizacji:

Nasze obiekty są montowane w zaledwie kilka dni, a cały termin realizacji zamyka się w kilka tygodni. Oferujemy także kontenery dostępne od ręki, które możemy dostarczyć nawet w ciągu 24 godzin. Zależnie od przyszłego rodzaju użytkowania obiektu, oferujemy szeroka gamę projektów. Nasze pawilony łączą ze sobą wysoki komfort pracy oraz nowoczesny design.   

Materiały budowlane:

Materiały które stosujemy do budowy naszych obiektów nie wymagają konserwacji i są bardzo trwałe. Pawilony usługowe są wykonane w technologii lekkiej obudowy, to oznacza ze nie są trwale związane z gruntem, mogą zostać wybudowane w najdogodniejszych miejscach przeznaczonych do prowadzenia działalności.

Wykorzystane do budowy naszych obiektów płyty warstwowe mogą posiadać rdzeń styropianowy, poliuretanowy lub z wełny mineralny. Występują w różnych kolorach. Jakość jest dla nas bardzo ważna, dlatego zamawiamy płyty bezpośrednio od producenta w Polsce, który produkuje płyty na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnej. Posiadają bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i właściwości izolacyjne które pozwalają na obniżenie kosztów eksploatacji obiektu i zużycia energii. Niski ciężar pozwala na zastosowanie lekkiej konstrukcji nośnej. Płyty warstwowe posiadają certyfikaty, aprobatę techniczną ITB, atest higieniczny oraz klasyfikacje ogniową.

Do budowy pawilonów wybieramy jedynie najlepsze materiały aby uzyskać maksymalnie wytrzymałą konstrukcję oraz żeby nadać nowoczesny i efektowny wygląd. Główną zaletą jest staranne wyselekcjonowanie odpowiednich materiałów, gdyż tylko w taki sposób można uzyskać wysoką jakość.

Obiekty mogą posiadać samonośną ocieploną podłogę na ruszcie stalowym, wykończoną panelami podłogowymi lub wykładziną PCV. Teren na którym ma powstać pawilon powinien być utwardzony. Najlepszym rozwiązaniem jest wylanie płyty fundamentowej, położenie płyt betonowych lub kostki brukowej. Jeżeli klient nie ma możliwości przygotowania gruntu, pawilon możemy posadowić na bloczkach betonowych. 

Gwarantujemy sposób wykonania obiektu oraz użyte materiały zgodne z polskimi normami. Wszystkie użyte materiały posiadają niezbędne certyfikaty, atesty oraz aprobaty techniczne. Budowane przez nas obiekty dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Wykorzystanie odpowiednich materiałów zapewnia niski współczynnik przenikalności ciepła oraz wytrzymałą konstrukcję.

Dodatkowe wyposażenie:

Na życzenie możemy zamontować w dowolnym miejscu ścianki działowe dzieląc obiekt na kilka pomieszczeń, co stwarza dużą funkcjonalność obiektu. Dzięki elastycznym możliwościom modyfikowania płyt gwarantujemy wykorzystanie w pełni każdej przestrzeni.

Istnieje także możliwość wykonania instalacji elektrycznej oraz grzewczej.

Na życzenie klienta każdy model pawilonu możemy wzbogacić o różne elementy dekoracyjne, jak np.: Deska elewacyjna, kamień elewacyjny, ozdobne panele oraz kasetony.

Zalety budowy pawilonu względem budownictwa tradycyjnego:

Niższe koszty inwestycji
Dużo krótszy czas realizacji
Mobilność
Możliwość łatwiej rozbudowy
Estetyka i nowoczesny wygląd

Zakres:

Naszych usług:


Najczęściej:

Oglądane obiekty:


Zaufali nam:

remglas icon neo icon redux icon ageno icon redux icon

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK