Galeria:

Stróżówki, portiernie, budki parkingowe


Oferta >> Stróżówki, portiernie, budki parkingowe

Stróżówki, portiernie, budki parkingowe

Obiekty z płyt warstwowych, jakie mamy w swojej ofercie, mają wiele różnych zastosowań.

Mogą być przeznaczone do celów handlowych i usługowych, ale nie tylko, czego dowodzą takie obiekty jak stróżówki, portiernie i budki parkingowe.
Zbudowaliśmy już setki stróżówek dla wielu różnych klientów na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Dlatego mamy odpowiednie doświadczenie w tym zakresie i umożliwiamy dopasowanie projektu takiego niewielkiego obiektu do indywidualnych wymagań każdego z naszych klientów.

Z uwagi na niewielkie wymiary, stróżówki najczęściej montowane są na terenie naszej firmie i wysyłane jako gotowy obiekt do klienta. Jest on w pełni przygotowany do tego, by go zamontować w miejscu, które Państwo wskażecie, np. w postaci stróżówki na obiekcie firmowym czy budki parkingowej na parkingu strzeżonym.

Mobilność produkowanych przez nas stróżówek jest niewątpliwie ich wielkim plusem. Można je przenosić z miejsca na miejsce i ustawiać tam, gdzie jest taka potrzeba. Klient może zdecydować, że tylko tymczasowo budka parkingowa będzie stała w danym miejscu, a później można ją przekształcić w obiekt o innym przeznaczeniu i przetransportować do wybranej lokalizacji.

Wysoki standard wykonania zapewni Państwu przyjemne oraz długoletnie użytkowanie obiektu. Nasze stróżówki, wykonane z płyt warstwowych, wyglądają elegancko i nie przypominają tych, które nadal stoją na starych parkingach.

Zakres:

Naszych usług:


Najczęściej:

Oglądane obiekty:


Zaufali nam:

remglas icon neo icon redux icon ageno icon redux icon

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK